Blog

Yurt Dışına Evrak Gönderme
Uluslararası Kargo

Yurt Dışına Evrak Gönderme

admin avatar
10/01/2021

Özellikle ithalat ve ihracatın hacminin yükselmesi ile birlikte Dünya genelinde evraklaşma ihtiyacı da paralel olarak artış göstermiştir. Bu artış da beraberinde yurt içi veya yurt dışı evrak gönderme ihtiyacını da doğurmuştur. Bu ihtiyaç belli başlı firmalar tarafından sağlanmaktadır. Örneğin Türkiye’ den Almanya’ ya önemli bir evrak göndereceksiniz ve bu evrak sağ salim gideceği noktaya varması gerekiyor, kesinlikle sizler de bu konuda deneyimli, tecrübe sahibi ve alanında uzman kişiler ile çalışmak istersiniz. Bizler InterCo olarak uluslararası kargo hizmetlerini birçok ülke bazında sizlere hem uluslararası hem de yurt içi kargo hizmeti sağlamaktayız. Dünyadaki güçlü iş ortakları sayesinde 190 ülkeye kargo gönderimi yapmak için en ekonomik çözümleri sunan InterCo, güvenilir ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Yurtdışı kargo gönderi konusunda en yakın çözüm ortağınız olmayı hedefleyen InterCo, sektörün gerektirdiği tüm ihtiyaçlara hızlı bir şekilde cevap verebilen uzman kadroya sahiptir. InterCo, 2003’de başladığı şehir içi ve uluslararası kargo faaliyetlerine; ürün ve evrak kargo, depolama, gümrükleme, paketleme, endüstriyel kargo, evcil hayvan nakli hizmetlerini de ekleyerek Türkiye’nin kargo hizmetleri alanında en büyük firmalarından biri olmuştur.

Yurt Dışına Evrak Gönderme Fiyatları

Yurtdışına kargo edilecek evrak belge veya dökümanın ücreti; göndermek istediğiniz gönderinin gönderileceği ülkeye taşıma şartlarına, ebat, şekil ve ağırlığına göre farklılık göstermektedir. Gönderinin teslim alınacağı ülkeden, gönderilmesi istenen ülkeye taşınacak evrak, belge veya dökümanlarınızın kargo ücretinin hesaplaması internet sitemizde yer almaktadır. www.interco.com.tr adresimizi ziyaret ederek ana sayfada bulunan “hızlı teklif alın” sekmesinden saniyeler içerisinde bilgi alabilirsiniz. Böylelikle yurtdışına kargo etmek istediğiniz evrağın taşıma fiyatı konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz .İnterco sizlere evrak taşıma konusunda kargolarınızın en güvenli bir şekilde taşınmasının yanı sıra, en uygun fiyatlı hizmeti de vermektedir.

Yurt Dışına Gönderilebilecek Evrak Türleri

• Evrak
• Matbu Evrak
• Şirket ve Ofis Evrakları
• Şirket İçi Yazışmalar
• Faturalar
• Ticari Anlaşmalar
• Ticari Sözleşmeler
• El Broşürü
• Katalog
• Davetiye
Kısacası kişisel ve ticari tüm ihtiyaçlarınıza karşılık gelecek evrak türlerini İnterco bünyesi aracılığı ile yurt dışına güvenle gönderebilirsiniz.

Yurt Dışına Gönderdiğim Evrak Kargomu Nasıl Takip Ederim?

Bizler İnterco ekibi olarak 2003 yılından beri tamamıyla “müşteri memnuniyeti” odaklı çalışmamızın karşılığını almaktayız. Kargo takip konusu da siz müşterilerimizin olduğu kadar bizlerin de hassas olduğu bir noktadır. Kargonuzun takibini www.interco.com.tr adresimizde bulunan iletişim kısmından yapabilirsiniz. Toplu evrak taşımacılığı ile gönderim yapmak isterseniz de bizimle iletişime geçerek anlaşma sağlayabilir, toplu indirimlerle avantaj sağlayabilir, internet sitemizin iletişim bölümünde bulunan bilgilerimizle hemen iletişime geçebilirsiniz

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Etiketler

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco