Blog

uluslararasi-kargo-firmalari
Uluslararası Kargo

Uluslararası Kargo Firmaları

admin avatar
27/12/2020
Uluslararası kargo hizmeti veren güvenilir, uygun fiyatlı ve sorunsuz bir şekilde kargolarınızın teslimini yapan firma sayısı ülkemizde her geçen gün azalmaktadır.

Uluslararası Kargo Firmaları

Güvenilir kargo firması denildiğinde o kargo firmasının belli kriterleri veya özellikleri taşıması gerekir. Kargonuzun zamanında ve taşınırken zarar görmemesi için doğru paketlenmesi, doğru ulaşım yolu ile taşınması gerekir. Yurtdışına kargo gönderirken firma arayışında olanlar hangi kargo firmasının daha güvenli olduğunu bilmek için bazı araştırmalar yapar. Kargo gönderimi yaparken hem yurtiçinde hem de yurtdışında hizmet veren firmaların size normalden daha kısa sürede teslim yaparız demesi, çok ucuz fiyata bu hizmeti sunması güvenilir bir hizmet almayacağınızın göstergesidir. Güvenilir bir hizmet almak için firmada dikkat etmeniz gereken özelliklerin başında size sunulan prosedüre bakmanız gerekir.

Uluslararası Kargo Firmaları Çözümleri

Kargo sektörünün her geçen gün gelişmesi ve artan firma sayısı nedeniyle firmalar arası rekabette artmaktadır. Sektörde rekabet olması firmaların hizmet prosedürlerini daha iyi hale getirmesine, daha kaliteli hizmet vermeye çalışmasına neden olmuştur. Kargo sektöründe özellikle büyük şehirlerden yurtdışına kargo gönderim talebi oldukça fazladır. Güvenilir kargo çözümleri sunan InterCo olarak İstanbul merkezli şubemizden dünyanın birçok ülkesine uygun fiyat, güvenilir ve sorunsuz hizmet anlayışı ile kargo gönderimi yapmaktayız. Gönderimi yapılacak kargoyu teslim aldıktan sonra ulaşım esnasında herhangi bir zarar görmeden, zamanında ve doğru adrese ulaştırılması konusunda hizmetimizde özen göstermekteyiz. Uluslararası Kargo Firmaları Fiyatları Yurtdışına gönderim yapan kargo firmalarının fiyat prosedürleri farklıdır. Ama hepsi genel olarak aynı kriterleri baz alarak fiyatlarını çıkarmaktadır. Uluslararası kargo fiyatları aşağıda yer alan unsurlara bağlıdır;

  • Kargo yapılacak olan ülkenin uzaklığı,
  • Kargonun gönderileceği ülkenin Türkiye ile arasındaki ulaşım imkanı,
  • Gemi ile deniz yolu kargo, karayolu kargo veya uçak ile havayolu kargo seçeneklerinden hangisi ile kargonun gönderileceği,
  • Kargonun ağırlığı (paketlenmiş halinin metreküp cinsinden değerleri),
  • Kargonun gönderileceği ülkenin gümrük prosedürleri,
  • Gönderinin hangi hızda ulaştırılması gerektiği gibi kriterlerden dolayı fiyat artmakta veya azalmaktadır.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco