Blog

İsrail Kargo
Uluslararası Kargo

İsrail Kargo

admin avatar
31/12/2020

İsrail ve Türkiye’nin herhangi bir bölgesi arasında kargo işlemleriniz ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet almak için içeriğimizi okuyabilirsiniz.
Uluslararası kargo gönderimi ve alımı için profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Uluslararası kargo işleyiş şekli yurtiçi kargo işleyiş şekli ile aynı değildir. Ülkelerin kendilerine göre gümrük mevzuatları farklı olduğu için ve belli bir miktarda kargo yapıldığı için bazı konulara dikkat etmek gerekir. İsrail ekonomik açıdan Türkiye’den daha gelişmiş bir ülke olduğu için Türklerin de yoğun olarak son zamanlarda göç ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. İsrail’da yaşayan Türk tanıdıklarınıza veya İsrail’da herhangi bir yere göndermeniz gereken gönderileriniz için yurt dışı kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İsrail Kargo

Türkiye’den İsrail’e kolayca kargo gönderimi yapabilirsiniz. İsrail gümrük yasalarına uygun olarak kargo gönderimi yapmaktayız. Her ülkenin gümrük mevzuatı ise değişkenlik gösterebilmektedir. InterCo İsrail kargo hizmetimiz kapsamında gümrük mevzuatı, yasalar, kargo şartlarına uygun olarak işlem yapmaktayız.

İsrail’e kargo gönderimi veya alımı yaparken seçtiğiniz firmanın gümrük mevzuatını, yasaları bilmesi ve buna gire hizmet vermesi gerekir. Kargo firmaları aracılığı ile yurtdışına paket, zarf, koli, doküman, belge, ihracat ürünleri vb. gönderim ve alımları yapabilirsiniz. InterCo uluslararası kargo hizmeti ileİsrail’in tüm bölgelerine kargo gönderimi ve alımını zahmetsiz bir şekilde yapabilirsiniz.

İsrail’e kargo gönderimi yapmadan önceden göndereceğiniz ürünün yasal olup olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Kargo mevzuatına göre bazı ürünlerin gönderimi yasaktır. Hangi ürünlerin yasak olduğunu InterCo müşteri hizmetlerine ulaşıp kolayca öğrenebilirsiniz. Ürünün cinsine ve ağırlığına göre özel bir paketleme yapılarak gönderilmesi gerekir. Aksi takdirde kargonuz gideceği yere sağlam bir şekilde ulaşamayabilir. InterCo olarak verdiğimiz tüm kargo hizmetlerinde özel paketleme çözümlerimiz ile eşyalarınızın zarar gelmeden göndereceğiniz yere teslimatını gerçekleştiriyoruz. İsrail’e kargo gönderimi yapmadan önce bilmeniz gereken önemli bir nokta kargonuzun mal değerinin 100 USD üstünde olması takdirde ekstra vergilendirme yapılacağıdır. Gümrük mevzuatına göre 100 USD üzerindeki gönderiler için vergilendirme artmaktadır. Diğer bir dikkat edilmesi gereken önemli nokta ise gönderinin ağırlığının 150 kilogram/desi ve üzeri olması halinde gümrük mevzuat işlemlerine tabi tutulacağıdır. Ağırlığı 150 kilogram/desi üstünde olan gönderiler gümrükten geçerken görevliler tarafından detaylı olarak incelenmektedir. Bu yüzden gönderim yaparken bu iki noktaya dikkat etmek gerekir.

İsrail Kargo Hizmeti

Türkiye’den İsrail’e kargo gönderimi veya İsrail’den Türkiye’ye kargo gönderimi yaparken kargo gönderim seçeneğinize göre ücretlendirme yapılmaktadır. Express kargo veya ekonomik kargo seçeneklerinden birini seçip kargo gönderimi yapabilirsiniz. Kargonuzun en kısa sürede göndereceğiniz yere ulaşması için express kargo hizmetini tercih etmelisiniz. Kargonuzun hızlı yani express bir şekilde gitmesi için hava kargo yolu ile gönderiminin yapılması gerekir. İsrail uçak kargo hizmetimiz ile gönderilerinizi aynı gün veya bir sonraki gün adrese teslim ediyoruz.

Türkiye’nin her şehrinden İsrail’e aynı gün veya ertesi gün olmak üzere hava kargo ile acil gönderilerinizi yolluyoruz. Hava kargo ile express bir şekilde gönderilen kargoların belli bir ağırlığı geçmeyecek şekilde olması gerekir.Uçar kargo hizmetimizde Türk Ticaret Kanunun gerektirdiği hizmet uygunluğu, yasadışı gönderim yapmadan gönderim yapmaktayız. Ayrıca yanıcı ve yakıcı maddelerin gönderiminde ise gönderilerin MSDS belgesinin olmaması halinde kargosunun yapılmasını gerçekleştirmiyoruz. İsrail’e uçak kargo gönderimi 4 farklı hizmetten oluşmaktadır. Bu hizmetler müşterinin tercihine göre verilmektedir;

İsrail adresten adrese kargo hizmeti

İsrail’ya acil ve belli bir boyutta olan gönderilerinizi uçak kargo ile gönderebilirsiniz. İsrail uçak kargo hizmeti üçe ayrılmaktadır. Bunlar;

 • Havaalanından havaalanına kargo gönderimi,
 • Havaalanından adrese kargo hizmeti,
 • Adresten havaalanına yapılan kargo,
 • Adresten adrese kargo hizmeti olmak üzere 4 ayrı şekilde yapılır.

İsrail Kargo Hizmet Çeşitlerimiz

 • İsrail Uçak Kargo
 • İsrail Hava Kargo
 • İsrail Acil Kargo
 • İsrail Hızlı Kargo
 • İsrail Express Kargo
 • İsrail Kargo Şirketleri
 • İsrail Kargo Firmaları
 • İsrail Kargo Fiyatları
 • İsrail Kargo Gönderimi
 • İsrail Paket Gönderme
 • İsrail Evrak Gönderme
 • İsrail Numune Gönderimi
 • İsrail’e Kargo
 • Türkiye’den İsrail’e Kargo

İsrail Adresten Adrese Kargo Hizmeti

İsrail’den aynı ülke içerisinde başka bir adrese kargo gönderimi yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsrail ofisimiz sayesinde kargolarınızı uzman ekibimiz tarafından zarar görmeden, hızlı, uygun fiyatlar ile İsrail’in diğer bölgelerine gönderebilirsiniz. İsrail adresten adrese kargo hizmetimiz için ilk olarak çağrı merkezimiz ile iletişime geçip kurye talebinde bulunmanız gerekir. Öğleden önce aradığınız takdirde kurye hemen adresine gelip gönderiyi teslim alarak aynı gün içerisinde teslimat adresine iletecektir. Fakat öğleden sonra aradığınız takdirde kurye gün içerisinde gönderinizi alacaktır ama teslimatı diğer güne aksayacaktır.

İsrail’e Kargo Gönderme Süreç Aşamaları

 • İlk olarak kargolamak istediğiniz ürün hakkında müşteri temsilcimiz ile iletişime geçip gönderinizin uygun olup olmadığı bilgisini almalısınız.
 • Gönderiniz uygun ise almak istediğiniz kargo hizmetini seçmelisiniz. Eğer adresinizden gönderinizi kurye teslim alacak ise bunun için talep oluşturmanız gereklidir. Siz şubemize kargonuzu kendiniz getirecekseniz hafta içi 09.00 – 18.30 saatleri içerisinde teslim etmelisiniz.
 • Gönderimi yapılacak kargonun nereye gideceği, kimin alacağı, kargoyu kimin gönderdiği ve diğer iletişim bilgileri alınır.
 • İlk olarak gönderimi yapılacak kargoya göre paketlenme yapılması gerekir.
 • Uzman paketleme ekibimiz tarafından kargolarınız taşıma esnasından zarar görmeyecek şekilde paketlenir. Paketlemede kullanılan koli veya kutular yük basıncına karşı dayanıklıdır.
 • Uzman ekip paketleme işlemini bitirdikten sonra planlanan tarihte gönderi müşterinin kargo seçeneğine göre yola çıkar.
 • Kargonuz hava, kara, deniz, demir yolu olmak üzere uygun olan bir ulaşım yolu ile gönderilir.
 • Kargonuz teslim alındıktan itibaren size bir takip numarası verilir. Kargonuzu verdikten sonra hangi aşamada olduğunu sitemizde bulunan kargo takip kısmı üzerinden sorgulama yaparak anlık bilgilerini görebilirsiniz.
 • Belirtilen adrese kargonuz vardığında şahsa veya kuruma teslimi yapılır. Teslim yapıldıktan sonra size bilgilendirme mesajı yapılır. Kargo süreci bu şekilde sona erer.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

En doğru hizmet bilgisini tüm detayları ile öğrenmek için bize 0850 520 0 868 nolu telefon numarasından veya bilgi@interco.com.tr mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

Hızlı Teklif Alın

Ürünlerinizi dünyanın her yerine göndermek için bir fiyat almak için hızlı teklif aracımızı kullanın

Basında Biz

Hizmet Bölgelerimiz

Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco
Interco